TurkishEnglishRussianArabicChinese (Simplified)Persian

Kuzeykent fuar alanında devam eden Türkiye Ortadoğu Ticaret Fuarı (TRADEF)’na katılan Kronospan Orman Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.’nin Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülamoğlu, Kastamonu için verimli ve faydalı bir fuar olduğunu söyledi.

Gülamoğlu, fuarla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Kronospan Orman Ürünleri A.Ş. olarak biz de Türkiye Ortadoğu Ticaret Fuarı TRADEF’de ürünlerimizi tanıtıcı stant açtık. İlk gün çok yoğun geçti. Standımıza çok sayıda kişi ziyaret etti. İlimiz için verimli ve faydalı bir fuar oldu. Şehrimize çok sayıda kişi gelerek ekonomik katkı da sağladı.

Standımızı Valimiz Sayın Avni Çakır ve diğer protokol üyeleri başta olmak üzere Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici, Iraklı Milletvekili Rozhan İbrahim Ali, Iraklı Milletvekili Nejat Şaban, Irak İmar Bakan Yardımcısı Agreen Abdoula Azeez,  Uluslararası Sanayici ve İş İnsanları Derneği Genel Başkanı Nevaf Kılıç Usiad, Rusya-Türkiye İş İnsanları Derneği Genel Başkanı Hacı Akdemir Rusiad, diğer yabancı protokol üyeleri olmak üzere çok sayıda kişi ziyaret etti. Emeği ve katkısı geçenlere, standımızı ziyaret edenlere şirketimiz adına çok teşekkür ediyorum.” CM